Online plannen
absolute logo

Foreign Recruitment

Onledebeekstraat 15
8800 Roeselare
T. 051/79 19 91
foreign@absolutejobs.be

Locuri de muncă vacante Muncă absolută pentru tine

{% for match in data.matches %} {% set id = match.id %} {% set match = match.document %}
{{ match.extraProperties.work_city }}

{{ match.extraProperties.function }}

{% endfor %}

Experții noștri de la Absolute Jobs vor fi bucuroși să vă ajute în continuare:

Martyna Obara

FRO recruiter - Polen 
T. 051/79 19 91
martyna.obara@absolutejobs.be

Aleksandra Bielecka

Anamaria Purusniuc

Anamaria Tiuch

FRO Recruiter - Roemenië
T. 051/40 28 64
anya.tiuch@absolutejobs.be

Denise Sdrali

FRO Recruiter - Griekenland
T. 051/79 19 92
denise.sdrali@absolutejobs.be

Iryna Antilogova

FRO Recruiter - Oekraïne
T. 051/ 79 19 98
iryna.antilogova@absolutejobs.be

Izabella Nagy

FRO Recruiter - Roemenië
T. 051/ 79 19 93
izabella.nagy@absolutejobs.be

 

Valeriia Semenowicz

Klaudia Wojciechowska

FRO recruiter - Polen Foreign Sales 
T. 051/ 79 19 96
klaudia.wojciechowska@absolutejobs.be

 

Alban Aliu

Klaudia Wojciechowska

FRO recruiter - Polen Foreign Sales 
T. 051/ 79 19 96
klaudia.wojciechowska@absolutejobs.be

 

absolute logo

Onledebeekstraat 15
8800 Roeselare, België
0032 51 79 19 95
info@absolutejobs.be

my absolute jobs
Absolute Jobs face parte din familia HR builder

Mândru de AbsoluteYOU & Maxicon 
Absolute Jobs este un membru al Federgon

bvba absolute@work
VG. 2019/U - W.DISP.999
BHG.00558-406-20160504

bvba absolute@construct
VG. 2020/C - W.DISP.1000
BHG.00578-406-20160504