Online plannen

Technik utrzymania

Oostende

Szczegóły

stanowisko: Technik utrzymania
sektor: Productie
zatrudnienie: Full-time
statut: Arbeider
odniesienie: P801/3501

Kontakt

Klaudia Wojciechowska

Szukamy TECHNIKA DS. UTRZYMANIA dla naszego klienta zlokalizowanego w regionie OOSTENDE.

Nasz klient zajmuje się produkcją suchej karmy dla zwierząt.

Jako TECHNIK DS. UTRZYMANIA w OOSTENDE będziesz odpowiedzialny za następujące zadania:

Wykonywanie konserwacji i napraw maszyn w działach produkcyjnych;

Będziesz ściśle zaangażowany w projekty usprawnień i optymalizacji, zarówno elektrycznych, jak i mechanicznych;

Będziesz dbał o to, aby uruchamianie maszyn przebiegało sprawnie.

Oferta

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie początkowe od 17,27 euro, z dodatkowymi bonami na posiłki w wysokości 5,20 euro za każdy dzień pracy;
  • Dodatkowe premie za pracę zmianową; poranna 0,54€ - popołudniowa 0,61€ - nocna: 20% - nadgodziny: 150%;
  • Zróżnicowaną rolę, w której możesz się rozwijać;
  • Znajdziesz się w zgranym i niewielkim zespole;
  • Interesującą i zróżnicowaną pracę, każdy dzień jest inny;
  • Stałą umowę po pozytywnej ocenie + ubezpieczenie grupowe;

Wymagania

Wymagania:

  • Posiadasz wiedzę techniczną
  • Przykładasz dużą wagę do bezpieczeństwa i jakości, dlatego masz duże poczucie odpowiedzialności
  • Łatwo czytasz plany i wykrywasz błędy
  • Mówisz po niderlandzku LUB angielsku

Ostatnie oferty pracy w Twojej okolicy:

wszystkie wolne miejsca pracy

Onledebeekstraat 15
8800 Roeselare, België
0032 51 79 19 95
info@absolutejobs.be

my absolute jobs
Absolute Jobs jest częścią rodziny HR builder.

Dumny z AbsoluteYOU & Maxicon
Absolute Jobs jest członkiem Federgon

bvba absolute@work
VG. 2019/U - W.DISP.999
BHG.00558-406-20160504

bvba absolute@construct
VG. 2020/C - W.DISP.1000
BHG.00578-406-20160504