Online plannen

Elektryk

Jabbeke

Szczegóły

stanowisko: Elektryk
sektor: Energia elektryczna
zatrudnienie: Voltijds
statut: Arbeider
odniesienie: P801/047687

Kontakt

Martyna Obara
martyna.obara@absolutejobs.be

Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego Elektryka Instalacji Fotowoltaicznych do naszego zespołu. Jako wiodący dostawca rozwiązań związanych z energią słoneczną, jesteśmy oddani promowaniu energii odnawialnej i redukcji emisji dwutlenku węgla. Jest to ekscytująca możliwość przyczynienia się do zrównoważonej przyszłości i bycia częścią dynamicznie rozwijającej się branży.

Obowiązki:

  • Instalowanie, konserwacja i naprawa systemów paneli słonecznych dla klientów mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.
  • Przeprowadzanie ocen terenowych i określanie optymalnego umiejscowienia i położenia paneli słonecznych.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami elektrycznymi, wytycznymi bezpieczeństwa i normami branżowymi.
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych, połączeń i usuwanie usterek w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów paneli słonecznych.
  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu opracowania planów instalacji i realizacji projektów w określonych terminach.
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych, awarii systemów i problemów z wydajnością.
  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji i konserwacji zapobiegawczej w celu optymalizacji wydajności i działania systemu.
  • Prowadzenie dokładnej dokumentacji wykonanej pracy, użytych materiałów i aktualizacji projektu.
  • Bieżące śledzenie postępów w branży, nowych technologii i najlepszych praktyk.

Oferta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji: 15,76 - 20,57 euro.
  • Bony na posiłki na podstawie umowy o stałym zatrudnieniu: 7,00 euro.
  • Samochód służbowy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
  • Wspierające i współpracujące środowisko pracy.
  • Szansa na znaczący wpływ w branży energii odnawialnej.

Wymagania

  • Potwierdzone doświadczenie jako Elektryk Instalacji Fotowoltaicznych lub w podobnej roli elektrycznej.
  • Silna wiedza na temat systemów elektrycznych, przewodów i podzespołów.
  • Znajomość technik instalacji paneli fotowoltaicznych i standardów branżowych.
  • Biegła umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych, diagramów i specyfikacji technicznych.
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i rozwiązywania usterek.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
  • Doskonała precyzja i dbałość o jakość wykonanej pracy.
  • Silne zaangażowanie w przestrzeganie przepisów i regulacji dotyczących bezpieczeństwa.
  • Dobra komunikacja i umiejętności obsługi klienta.
  • Aktualne uprawnienia elektryczne lub certyfikat.
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B.

Onledebeekstraat 15
8800 Roeselare, België
0032 51 79 19 95
info@absolutejobs.be

my absolute jobs
Absolute Jobs jest częścią rodziny HR builder.

Dumny z AbsoluteYOU & Maxicon
Absolute Jobs jest członkiem Federgon

bvba absolute@work
VG. 2019/U - W.DISP.999
BHG.00558-406-20160504

bvba absolute@construct
VG. 2020/C - W.DISP.1000
BHG.00578-406-20160504